1. Angajator
  2. Răscruci
  3. NAPOSINT PRODCOM S.R.L.

NAPOSINT PRODCOM S.R.L.

Sat Răscruci, Comuna Bonţida, Str. TETAROM, Nr. FN

OPERATOR RECTIFICARE

Cluj-Napoca,
expirat: 10.05.2024
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Atribuțiile:
  • Operarea mașinilor de rectificat conform specificațiilor tehnice;
  • Monitorizarea procesului de rectificare pentru a asigura calitatea pieselor finite;
  • Întreținerea și curățarea echipamentelor folosite în procesul de rectificare;
  • Respectarea normelor de siguranță și a regulilor de lucru stabilite;
  • Colaborarea cu echipa de producție pentru atingerea obiectivelor stabilite
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

INGINER MECANIC-SEF SERVICIU MENTENANTA

Cluj-Napoca
expirat: 01.12.2022
Anunțuri Arhivate

Operator

Răscruci
expirat: 02.03.2020
Middle (2-5 ani)

Adăugați experiența dvs. în cadrul NAPOSINT PRODCOM SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.