1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. ALPHACO ASSOCIATES S.R.L.

ALPHACO ASSOCIATES S.R.L.

Bucureşti Sectorul 1, Str. BUZEŞTI, Nr. 71, BIROUL 503, 504, Etaj 5

Sales Representative

71 Strada Buzești, București
expirat: 03.05.2019
Atribuțiile:
  • Intelegerea complexitatii business-ului si a particularitatilor la nivelul serviciilor oferite, al modului de lucru comercial si al valorilor
  • Intelegerea pietei de profil, a tipurilor de clienti  si a modalitatilor de promovare in functie de acestia
  • Prezentarea servicilor potentialilor clienti, promovarea efectiva folosind toate canalele de networking: intalniri face to face, telefonic, prin email-uri , prezentari, parteneriate, evenimente de profil
  • Dezvoltarea de relatii de afaceri noi, generarea si dezvoltarea portofoliului de client
  • Dezvoltarea strategiei de vanzari
  • Promovarea si vanzarea efectiva in mediul corporate
  • Responsabilitatea individuala pentru afaceri noi si capacitatea de a deveni  autonom in termen scurt
  • Monitorizarea competitiei
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial

Adăugați experiența dvs. în cadrul ALPHACO ASSOCIATES S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.