1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. CALIBRA ENERGY S.R.L.

CALIBRA ENERGY S.R.L.

Municipiul Cluj-Napoca, Str. ŞTEFAN LUCHIAN, Nr. 7-9, Apartament 4

Economist

7 Strada Ștefan Luchian, Cluj-Napoca
expirat: 03.10.2020
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Atribuțiile:
  • Intocmirea corecta si completa a tuturor documentelor de contabilitate primara
  • Inregistrarea, sortarea si depozitarea documentelor financiar contabile
  • Alege conturile din planul de conturi in functie de specificul activitatii si aloca intrarile in conturile adecvate
  • Acorda suport in activitatea de raportare lunara si trimestriala catre autoritati si catre managementul companiei
  • Verificarea si intocmirea documentelor cu clientii/furnizorii (contracte, emitere si trimitere facturi), urmarirea incasarilor
  • Responsabil de anumite achizitii interne
  • Acorda suport pentru solicitari punctuale ale managementului si raportari punctuale in structura si timpul solicitate
  • Efectuarea calcului salarial, intocmirea statului de plata, a pontajuluisi a ordinelor de plata a impozitelor si taxelor pentru societate
  • Efectuarea de plati catre furnizorii si catre institutiile statului
  • Pregatirea raportarilor catre ANRE, Institutul National de Statistica, Fondul de Mediu, ITM, Primarie
  • Pregatirea contractelor de munca si a dosarelor de personal
Afișați mai multe >>
468 - 600 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Economist / Contabil junior / Asistent manager

expirat: 04.02.2019
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial

Adăugați experiența dvs. în cadrul CALIBRA ENERGY S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.