1. Angajator
  2. Oradea
  3. OSTUNIWEB S.R.L.-D

OSTUNIWEB S.R.L.-D

Municipiul Oradea, Str. PADIŞULUI, Nr. 26

Digital Marketing Specialist

26 Strada Padișului, Oradea
expirat: 20.01.2020
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Atribuțiile:
  • Planifica, executa si imbunatateste strategia de digital marketing, incluzand administrare site-uri, SEO, optimizare de conversii, social media, display advertising, cu obiectivul de a creste traficul, numarul de leaduri si in final, vanzarile;
  • Propune si testeaza in permanenta noi moduri de conversie: A/B tests, optimizare de landing page si experienta utilizatorului in toate etapele din customer journey;
  • Creeaza periodic audit SEO si propune o strategie clara pentru cresterea pozitiei SERP si imbunatatirea UX;
  • Monitorizeaza si imbunatateste in permanenta viteza site-uri;
  • Participa la planificarea, implementarea și optimizarea campaniilor de marketing online;
  • Creeaza continut social media; generarea de campanii pe platforme de social media Facebook, YouTube,
  • Masoara și raporteaza performanta tuturor canalelor digitale, evaluarea statusului fata de obiective (KPIs si ROI);
  • Urmareste activitatea on-line a principalilor competitori. Semnaleaza tendinte, idei de dezvoltare, nevoi de piata neacoperite de concurenta, sau modificari in comportamentul de afisare;
  • Propune bugetul de digital marketing annual si urmareste executia lui (domenii web, SEO, campanii AdWords, cataloage on-line);
  • Evalueaza tehnologii si tactici noi si adapteaza planul de digital marketing in functie de ele
Afișați mai multe >>
540 - 900 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Dezvoltator e-learning (Instructional designer)

expirat: 29.11.2019
420 - 660 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Call Center Operator

Oradea
expirat: 06.10.2019
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Full-Stack Developer

Oradea
expirat: 16.09.2019
360 - 720 € net / luna

Adăugați experiența dvs. în cadrul OSTUNIWEB SRL-D, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.