1. Angajator
  2. Floreşti
  3. B2B INTEGRATED S.R.L.

B2B INTEGRATED S.R.L.

Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Str. SUB CETATE, Nr. 14, Apartament 1

Specialist Postari Online

Cluj-Napoca,
expirat: 14.02.2024
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)
600 - 1200 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Contabil Junior

Baciu
expirat: 20.11.2021
Fara experienta, Entry (0-2 ani)
Atribuțiile:
  • Intocmeste documente fiscale relevante (ex. facturi, avize, stocuri, bonuri de consum, contracte);
  • Completeaza si verifica zilnic registrele relevante, conform legislatiei in vigoare;
  • Ofera suport in realizarea activitatilor din cadrul departamentului financiar-contabil;
  • Desfasoara activitati de verificare si validare a datelor de evidenta contabila pentru receptiile de marfa si facturile de marfa si servicii (registru de casa);
  • Tine evindenta deconturilor, precum si contabilizarea acestora;
  • Inregistreaza facturile furnizorilor in evidenta contabila;
  • Intocmeste diverse situatii si oferte in excel, in functie de solicitarile primite;
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Account Manager - partener Telekom

Piața Unirii, București,
expirat: 26.02.2021
500 - 1000 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Consultanta vanzari B2B

expirat: 31.05.2020
Middle (2-5 ani)

Adăugați experiența dvs. în cadrul B2B INTEGRATED SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.