1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. AVANGARD MONEY SYSTEM S.R.L.

AVANGARD MONEY SYSTEM S.R.L.

Bucureşti Sectorul 3, Str. VULTURILOR, Nr. 18-18A, SPATIUL S2, Etaj 4

Manager magazin bijuterii

București
expirat: 21.02.2024
Middle (2-5 ani)
Atribuțiile:
  • Gestionarea eficientă a magazinului de bijuterii, asigurându-vă că operațiunile zilnice sunt realizate în conformitate cu standardele noastre de calitate și servicii;
  • Supervizarea personalului și asigurarea unei echipe motivate și bine pregătite;
  • Crearea și implementarea strategiilor de vânzare pentru a atinge și depăși obiectivele de vânzări;
  • Monitorizarea stocului de bijuterii și gestionarea eficientă a inventarului;
  • Asigurarea unui serviciu clienți de înaltă calitate, răspunzând la întrebări și oferind consultanță specializată în domeniul bijuteriilor;
  • Colaborarea cu departamentul de marketing pentru a dezvolta și implementa campanii de promovare și evenimente speciale în magazin;
  • Menținerea unui mediu de lucru sigur și curat în magazin
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Contabil

București
expirat: 12.08.2022
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
  •  inregistreaza documentele contabile in program de contabilitate ;
  •  indosariaza si arhiveaza documentele contabile;
  • tine evidenta contractelor de chirie, prestari servicii, asigurari etc.  pentru punctele de lucru;
  •  deplasari la ANAF si Directia de Impozite si Taxe Locale, ONRC,  la nevoie;
  • Intocmirea dosarelor pentru autorizare
Afișați mai multe >>
600 - 720 € net / luna

Adăugați experiența dvs. în cadrul AVANGARD MONEY SYSTEM S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.