1. Angajator
  2. Prejmer
  3. LIMEX TOTAL GROUP S.R.L.

LIMEX TOTAL GROUP S.R.L.

Sat Prejmer, Comuna Prejmer, Str. MAGAZINULUI, Nr. 508

SEF SECTIE HALA PRODUCTIE CONFECTII METALICE

121 Strada Zizinului, Brașov
expirat: 19.03.2023
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Fără experiență, Entry (0-2 ani), Executive (>10 ani)
Atribuțiile:
  • coordoneaza tehnic, organizatoric activitatea angajatilor din subordine
  • raspunde de lucrarile si de calitatea acestora executate de oamenii din subordine, cu respectarea termenului de finalizare prevazut in contractul cu beneficiarul
  • este raspunzator de folosirea si gospodarirea corecta a tuturor echipamentelor si materialelor puse la dispozitie, respectand cu strictete normele de consum
  • identifica materialele necorespunzatoare calitativ si opreste intrarea acestora in fabricatie
  • raspunde de integritatea tuturor utilajelor din ateliere, alaturi de cei ce au fost nominalizati sa aiba in grija anumite utilaje, in ceea ce priveste folosirea rationala si intretinerea acestora
  • tine la zi pontajul oamenilor de care raspunde si il preda la compartimentul resurse umane
  • face instructajul cu protectia muncii si PSI la inceputul fiecarei luni, in functie de meserie, specificul activitatii oamenilor
  • va instrui suplimentar pe cei ce urmeaza sa execute activitati deosebite legate de calitate
Afișați mai multe >>
1500 - 2000 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Muncitor necalificat

Lunca Câlnicului
expirat: 24.03.2018
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Controlor calitate

480 - 600 € net / luna
Anunțuri Arhivate

SUDOR MIG-MAG

Anunțuri Arhivate

OPERATOR CNC

Entry (0-2 ani)

Adăugați experiența dvs. în cadrul LIMEX TOTAL GROUP SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.