1. Angajator
  2. Ostratu
  3. REBOX CONCEPT S.R.L.

REBOX CONCEPT S.R.L.

Sat Ostratu, Comuna Corbeanca, Aleea CASTANULUI, Nr. 19, Parter, Camera 1, Cartier Paradisul Verde

Inlocuitor persoana responsabila (Farmacist)

București,
expirat: 27.07.2019
Atribuțiile:
  • Cunostinte solide de bune practici de distributie si GDP, legislatie in vigoare
  • Verifică documentelor de calitate: buletine de analiză, certificate de conformitate serie, precum si APP-uri și anexele acestora pentru produsele de la furnizori
  • Verificarea condițiilor de transport a medicamentelor din documentele de livrare
  • Consultă și aplică legislația emisă de autoritățile competente (MS, ANMDM) cu privire la activitatea de distributie angro
  • Verifică autorizațiile clienților, furnizorilor și centralizează documentele transmise de aceștia
  • Va transmite catre ANMDM lunar, lista medicamentelor distribuite (denumire comercială, denumire comună internaţională, cantitate) în format electronic şi/sau pe suport hârtie
  • Se asigură că sunt indeplinite condițiile de depozitare și de transport pentru medicamentele care sunt in portofoliul firmei
  • Face parte din comisia de investigare a deviatiilor
Afișați mai multe >>
480 € net / luna

Adăugați experiența dvs. în cadrul REBOX CONCEPT SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.