1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. BAUER SPEZIALTIEFBAU G.M.B.H. SUCURSALA BUCURESTI

BAUER SPEZIALTIEFBAU G.M.B.H. SUCURSALA BUCURESTI

Bucureşti Sectorul 1, Str. CONSTANTIN DISESCU, Nr. 10, CAMERELE 3, 4 SI 5, Etaj 1

INGINER SERVICIU TEHNIC - OFERTARE

București
expirat: 03.08.2017
Middle (2-5 ani)
Atribuțiile:
  • Analizeaza cererile de oferta din punct de vedere tehnic, economic si comercial impreuna cu echipa de ofertare;
    - Verifica si intocmeste liste/ cantitati de lucrari;
    - Analizeaza dinamica preturilor;
    - Stabileste lista de materiale necesare si solicita oferte de pret;
    - Elaboreaza si sustine ofertele din punct de vedere tehnic si comercial;
    - Negociaza ofertele de pret pe materiale si categorii de lucrari;
    - Colaboreaza cu echipa de proiect si participa la discutii tehnico-economice cu beneficiarul pentru stabilirea concordantelor dintre caietul de sarcini si ofertele primite in vederea intocmirii unei oferte cat mai corecte;
    - Se deplaseaza pe santier atunci cand este cazul pentru a vedea concret situatia din teren
    - Urmareste respectarea proiectului intocmit din punct de vedere tehnic: detalii de executie, planuri si adaptarea lor la situatiile actuale cerute
    - Intocmeste rapoarte de lucru cerute de managementul firmei;
    - Participa la intocmirea cartii tehnice.

Adăugați experiența dvs. în cadrul BAUER SPEZIALTIEFBAU G.M.B.H. SUCURSALA BUCURESTI, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.