1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. Q HOLIDAY SOLUTIONS S.R.L.

Q HOLIDAY SOLUTIONS S.R.L.

Bucureşti Sectorul 1, Str. ALEXANDRU ŞERBĂNESCU, Nr. 87, Phoenica Grand Hotel, parter, biroul A si biroul E

Agent ticketing si turism

Bulevardul Aerogării, București
expirat: 31.08.2019
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
420 - 840 € net / luna

expirat: 08.08.2019
Anunțuri Arhivate

Travel Consultant

expirat: 24.03.2018
Middle (2-5 ani)
Atribuțiile:
  • Candidatul va ocupa postul de Consultant de Turism si va raporta direct catre Directorul de Agentie
  • Va prelua cererile de oferta alocate sau primite spontan si va mentine legatura cu potentialii clienti pe intreaga derulare a procesului de vanzare - prelucrare, rezervare, emitere, facturare, incasare, emitere documente de calatorie
  • Intocmirea, prezentarea si vanzarea produselor turistice externe si interne;
  • Dezvoltarea relatiilor cu potentiali/existenti client corporate;
  • Coordonarea desfasurarii evenimentelor corporate;
  • Actiuni de marketing, specifice postului;
  • Genereaza strategii de management si programe de ofertare;
  • Va urma intocmai procedurile de lucru specifice activitatii desfasurate - semnarea de contracte cu turistii persoane fizice, respectarea prevederilor legale, precum si interne vis-a-vis de normele contabile si alte proceduri agreate si implementate in companie
Afișați mai multe >>
300 - 600 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Jurist

expirat: 02.03.2016
Senior (5-10 ani)
Anunțuri Arhivate

Director Exectutiv- Agentia de turism Q Holiday

Executive (>10 ani)
Anunțuri Arhivate

Consultant in turism

expirat: 02.02.2015
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adăugați experiența dvs. în cadrul Q HOLIDAY SOLUTIONS S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.