1. Angajator
  2. Timişoara
  3. EARLY CHILDHOOD EDUCATION S.R.L.

EARLY CHILDHOOD EDUCATION S.R.L.

Municipiul Timişoara, Str. ION CRISTOREANU, Nr. 4

Barista

Timișoara
expirat: 25.04.2019
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Atribuțiile:
  • Intampini clientii si ii ajuti sa faca alegerea potrivita in privinta cafelei/bauturii
  • Prepari si servesti cafea si bauturi pe baza de cafea, reci si calde
  • Prepari bauturi din fructe
  • Prezinti clientilor optiunile din meniu
  • Preiei comenzi si incasezi plati
  • Mentii curatenia la statia de lucru
  • Oferi sprijin colegilor
Afișați mai multe >>
420 - 540 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Specialist marketing

Timișoara
expirat: 24.03.2019
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
  • Te ocupi de toate activităţile specifice de marketing şi comunicare
  • Dezvolți și implementezi strategia de comunicare online și offline
  • Gestionezi zilnic comunicarea online (Facebook, LinkedIn, Twitter, Blog, YouTube, Xing etc.)
  • Gestionezi şi actualizezi site-ul
  • Analizezi piaţa de profil şi identifici cele mai potrivite canale de comunicare
  • Participi la organizarea şi promovarea evenimentelor
  • Pregăteşti analize, rapoarte de marketing şi situaţii financiare aferente
  • Optimizezi campaniile de marketing
  • Creezi materiale promoţionale
  • Dezvolţi şi implementezi idei de marketing noi
Afișați mai multe >>
420 - 780 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Librar

Timișoara
expirat: 03.03.2019
300 - 540 € net / luna

Adăugați experiența dvs. în cadrul EARLY CHILDHOOD EDUCATION S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.