1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. Restaurante Trattoria IL Calcio S.R.L.

Restaurante Trattoria IL Calcio S.R.L.

Bucureşti Sectorul 1, Şos. NORDULUI, Nr. 7-9, BIROUL 6

Personal restaurant

București
expirat: 31.10.2018
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Manager Resurse Umane

București
expirat: 09.03.2018
Middle (2-5 ani)
480 - 600 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Manager General Restaurant - Lant de restaurante

București
Atribuțiile:
  • implementeaza planul de afaceri al companiei, in urma elaborarii acestuia impreuna cu sefii de departamente;

  • stabileste obiective specifice pentru fiecare departament, supervizeaza si ofera suport pentru implementarea planurilor, politicilor si procedurilor;

  • negociaza si administreaza contractele cu partenerii cheie ai companiei (furnizori, clienti); cerceteaza si dezvolta metode si proceduri noi de management, pentru eficientizarea activitatii;

  • reprezinta compania in cadrul intalnirilor la nivel inalt, cu autoritatile, grupurile de afaceri si potentialii parteneri;

  • se informeaza permanent cu privire la noile reglementari ce privesc activitatea companiei si face modificarile necesare;

  • supervizeaza pregatirea si administrarea bugetului, este responsabil pentru eficientizarea activitatii si cresterea profitului;

  • analizeaza si monitorizeaza raportarea financiara din punctul de vedere al conformitatii cu planul de business elaborat initial;

  • coordoneaza activitatea zilnica a subordonatilor si identifica si solutioneaza problemele aparute;

  • participa la nivel decizional in procesul de recrutare, integrare, instruire si evaluare a performantelor pentru personalul in subordine;

  • supravegheaza mentinerea in conditii bune a bunurilor si utilitatilor companiei.

Afișați mai multe >>
600 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Manager Marketing Horeca - Lant de restaurante

București,
expirat: 03.03.2018
Anunțuri Arhivate

Ospatari

București
expirat: 02.03.2016
Anunțuri Arhivate

Ajutor Bucatar

1 Șoseaua Colentina, București
expirat: 08.03.2015
Entry (0-2 ani)

Adăugați experiența dvs. în cadrul Restaurante Trattoria IL Calcio SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.