1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. AERO MOTORS SERV S.R.L.

AERO MOTORS SERV S.R.L.

Municipiul Braşov, Str. G-RAL LEONARD MOCIULSCHI, Nr. 9, Bloc B3, Scara B, Apartament 1

Mecanic auto

Brașov
expirat: 01.05.2022
Middle (2-5 ani)
Atribuțiile:
  •  Efectueaza lucrarile de reparatii auto repartizate de catre Responsabilul de Atelier, stabilite conform comenzilor deschise;
  •  Respecte tehnologia reparatiilor si conditiile de calitate impuse de catre normativele constructorului;
  •  Foloseste in procesul de reparatie auto numai piesele de schimb originale;
  •  Completeaza Comanda de Reparatie conform operatiilor efectuate la autovehicolul aflat in reparatie si sa semneze la terminarea lor;
  •  Completeaza cererea de aprovizionare cu piese de schimb si consumabile conform necesarului rezultat din Comanda de Reparatie;
  • Efectueaza un control final la terminarea ciclului de reparatie pentru a se asigura de calitatea lucrarilor de reparatie;
  • Informeaza in scris prin intermediul comenzii de lucru si a buletinului de control final despre lucrarile necesare a fi efectuate la autovehicolul aflat sau iesit din reparatie si de gradul de urgenta a acestora;
  •  Informeaza Responsabilul de Atelier despre toate nonconformitatile observate la autovehicolul aflat in reparatie;
  • Cere ajutorul Responsabilului de Atelier pentru toate problemele tehnice pe care nu le poate rezolva singur;
  •  Comunica Responsabilului de Atelier de indata ce a terminat reparatia sau sa ia legatura cu colaboratorii pentru continuarea ciclului reparator;
  •  Foloseste si are grija de sculele si dispozitivele primite in dotare cit si de cele aflate in dotarea atelierului;
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial

Adăugați experiența dvs. în cadrul AERO MOTORS SERV S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.