1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. REVO TECHNOLOGIES I.F.N. S.A.

REVO TECHNOLOGIES I.F.N. S.A.

Bucureşti Sectorul 1, Calea FLOREASCA, Nr. 169, CORP X, CAMERA 14, Etaj 2

IT Project Manager

169 Calea Floreasca, București
expirat: 11.03.2021
Middle (2-5 ani)
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Junior IT Project Manager

București
expirat: 17.06.2020
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
600 - 900 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Sales Manager

București
expirat: 31.05.2020
Atribuțiile:
  • Abordarea potentialilor parteneri si negocierea contractelor cu acestia, asigurand un proces de onboarding rapid si un roll-out eficient la nivelul magazinelor
  • Training-ul si motivarea echipelor de vanzari ale partenerilor in vederea promovarii serviciilor Revo in magazine
  • Vizite in magazine in vederea asigurarii calitatii serviciilor oferite cat si a prezentarii produselor Revo, inregistrarea proactiva a clientilor pe platforma
  • Dezvoltarea materialelor standard POSM (point of sale marketing) pentru magazinele partenere, prezentand mesajele cheie si asigurand o buna functionare si folosire a acestora
  • Account management in relatia cu partenerii, interactiune directa cu managerii regionali ai acestora, cu store managerii cat si cu echipa de vanzari din magazine, demonstrand o intelegere profunda a modelului de business si a nevoilor acestora
  • Cresterea vanzarilor si a productivitatii Revo in magazinele partenere, inclusiv prin intermediul campaniilor promotionale in-store si prin training additional si motivarea personalului din magazine
  • Atingerea target-urilor de vanzari stabilite de management la nivel de Q si anual
  • Furnizarea de informatii cu privire la evolutia nevoilor clientilor si a preferintelor acestora cat si cu privire la mutarile competitorilor si a tredurilor din industrie pe baza feedback-ului obtinut din piata
  • Develop and execute sales plans and forecasts
  • Dezvoltarea si executia planurilor de vanzari si stabilirea forecast-urilor pentru fiecare perioada

Adăugați experiența dvs. în cadrul REVO TECHNOLOGIES I.F.N. S.A., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.