1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. NORTHSIDE PARK S.R.L.

NORTHSIDE PARK S.R.L.

Bucureşti Sectorul 1, Şos. GHEORGHE IONESCU SISEŞTI, Nr. 467B, Etaj 11, Apartament 111

inginer constructii sef santier

București
expirat: 09.10.2020
Senior (5-10 ani)
Atribuțiile:
  • Analizarea si verificarea ofertelor de materiale si lucrari de contructii, instalatii, in vederea achizitionarii/contractarii ;
  • Intocmirea si verificarea necesarului/devizului de materiale de constructii, instalatii ;
  • In teren: verificarea si semnarea procese verbale de receptie partiala si definitiva a lucrarilor;
  • Planifică și organizează execuția lucrărilor, verifică realizarea lucrărilor cu respectarea ordinii de execuție stabilită, stadiul lucrărilor și încadrarea în termenele de execuție;
  • Coordoneaza si supervizează activitatile din cadrul santierului privind controlul calitatii si pregătirea/instruirea echipelor din subordine in conformitate cu standardele in vigoare si obiectivele companiei;
  • Asigura suport tehnic si consiliere pentru  proiectele de dezvoltare ale societatii ;
  • Asigura relatia de colaborare cu firmele partenere de executie si proiectare lucrari ;
  •  Intocmeste necesarul de materiale, resurse financiare, resurse umane si urmareste incadrarea costurilor in bugetul alocat;
  •  Intocmeste rapoarte de lucru și verifica/realizează situații de lucrări
  • Munca de birou combinata cu munca de teren
Afișați mai multe >>
720 - 1200 € net / luna

Adăugați experiența dvs. în cadrul NORTHSIDE PARK S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.