1. Angajator
  2. Craiova
  3. OPTIMAL CARE MCM S.R.L.

OPTIMAL CARE MCM S.R.L.

Municipiul Craiova, Str. EROILOR, Nr. 17, Apartament 3

COSMETICIAN

Craiova
expirat: 13.04.2021
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
Atribuțiile:
  • Efectuarea de proceduri specifice unui centru de beauty - estetica  faciala : diagnosticare , tratamente faciale  cu aparatura performanta, microdermabraziune faciala , mezoterapie faciala,  drenaj limfatic facial , ultrasunete,  etc )  conform training-ului pus la dispoziție de către centru
  • Stabilirea planului de tratament in acord cu tipul de piele identificat,
  • Recomandare de produse profesionale către clienți pentru specificul fiecărui tip de piele
  • Răspunde cu amabilitate și promptitudine la solicitările clienților, se preocupa de deservirea și informarea profesionala corecta a acestora;
  • Răspunde de asigurarea unui climat de destindere și armonie;
  • Colaborarea eficienta cu ceilalti membri ai echipei salonului;
  • Gestioneaza activitatea programare a clientilor in colaborare cu managerul unitatii
  • Întâmpina  clientii, va efectua preluarea apelurilor telefonice si va efectua programari;
  • Efectuează  inventarele si plaseaza comenzile;
  • Se ingrijeste de aspectul spatiului  din punct de vedere igienic si estetic;
  • Opereaza pe casa de marcat
  • Își perfecționează constant cunoștințele despre tratamentele ce le efectuează;
  •  Asigura și răspunde de ordinea și curățenia la locul de munca și de aplicarea tuturor măsurilor de igiena;
  • Respecta  codul de etica profesionala
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Manager

17 Strada Eroilor, Craiova
Executive (>10 ani)

Adăugați experiența dvs. în cadrul OPTIMAL CARE MCM S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.