1. Angajator
  2. Iaşi
  3. NEWTON MANAGEMENT S.R.L.

NEWTON MANAGEMENT S.R.L.

Municipiul Iaşi, Str. Sf. Lazăr, Nr. 27, CAMERA NR. 214 , Etaj 2

Administrator tehnic - Complex Rezidential

Iași
expirat: 26.12.2018
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Inginer serviciu tehnic producție

Iași
expirat: 03.05.2018
Middle (2-5 ani)
600 - 1200 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Administrator tehnic

Iași
expirat: 23.02.2018
330 - 360 € net / luna
Anunțuri Arhivate

customer service

Iași
expirat: 22.07.2017
Atribuțiile:
  • Acorda consiliere tehnica clientilor care isi doresc amenajari interioare, promoveaza produsele companiei;
  • Urmareste derularea contractelor cu clientii; reactualizeaza informatiile din baza de date;
  • Insusirea informatiilor si detaliilor tehnice ce tin de produsele promovate;
  • Asigura suport tehnic echipei de vanzari, prin intalniri directe cu clientii si cu echipele cu care acestia colaboreaza;
  • Ofera informatii legate de ofertele si serviciile Newton si culege informatii legate de dorintele, solicitarile sau eventualele nemultumiri ale clientilor;
  • Preia de la clienti informatiile necesare si le prelucreaza pentru a fi introduse in sistemul informatic;
  • Utilizeaza programele interne de suport pentru a raspunde corect clientilor si in acord cu procedurile existente;
  • Furnizeaza suport clientilor cu acuratete si ofera solutii pentru problemele clientilor;
  • Cauta, rezolva si raspunde cerintelor formulate pe e-mail, telefonic sau verbal de la diferiti clienti;
  • Monitorizeaza si analizeaza problemele nerezolvate si verifica stadiul in care se afla rezolvarea acestora; raporteaza catre nivelele ierarhice superioare stadiul lor;
  • Analizeaza problemele intalnite din punct de vedere al repetabilitatii, semnaland posibilele probleme care pot apare; creaza proceduri odata cu rezolvarea problemelor repetitive;
  • Informeaza proprietarii despre stadiul rezolvarii problemelor pe care acestia le-au sesizat; verifica cu proprietarul daca solutia propusa rezolva problema;
  • Utilizeaza programele de calculator: Word, Excel etc
Anunțuri Arhivate

Gestionar

Iași
expirat: 22.06.2017
  • Realizeaza receptia cantitativa si calitativa a produselor;
  • Pregateste comenzile conform facturilor/ avizelor emise;
  • Organizeaza spatiul in vederea depozitarii produselor pe categorii;
  • Realizeaza inventarierea periodica a stocurilor de marfuri existente in depozit;
  • Completeaza fisele de magazie si Registrul bunurilor de consum;
  • Respectarea conditiilor si standardelor de depozitare contribuind la aranjarea eficienta a depozitului;
  • Pastreaza documentele;
  • Raporteaza superiorului ierarhic orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scriptic
Anunțuri Arhivate

supraveghetor camere

Iași
expirat: 18.06.2017
Anunțuri Arhivate

Project Manager

Iași
expirat: 17.03.2017

Adăugați experiența dvs. în cadrul NEWTON MANAGEMENT SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.