1. Angajator
  2. Başcov
  3. OMNICONSTRUCT DIVISION GIC S.R.L.

OMNICONSTRUCT DIVISION GIC S.R.L.

Sat Bascov, Comuna Bascov, Str. SERELOR, Nr. 2, Platforma industrială

Ingineri constructori

Pitești
expirat: 17.09.2020
Fara experienta, Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Atribuțiile:
  • Urmarеste еxecutia lucrarilor pе santier din punct de vedеrе al cantitаtii, calitatii, si respеctarii tеrmеnеlor de exеcutie;
  • Organizаreа lucrarilor pe santier;
  • Verifica planurile de executie si propune solutii constructive pentru rezolvarea neconformitatilor identificate si tehnologii;
  • Studiaza detaliile de proiectare si documentatia tehnica necesara pentru lucrarile de constructie;
  • Urmareste executia lucrarilor pe santier din punct de vedere al cantitatii, calitatii, si respectarii termenelor de executie;
  • Intocmeste cartea constructiei;
  • Intocmeste si/sau verifica atasamente, situatiile de lucrari, rapoarte de lucru, procese verbale si orice alta documentatie cu caracter tehnic;
  • Urmareste ca aprovizionarea cu materiale comandate sa se faca la timp si se verifica existenta documentelor de calitate;
  • Isi insuseste si urmareste aplicarea legislatiei, procedurilor si instructiunilor tehnice de lucru
  • Experienta in domeniu constituie un avantaj dar nu este obligatorie
  • Intocmeste baze de preturi, caiete de masuratori, intocmeste si incadreaza cantitatile de lucrari in articole de deviz;
  • Intocmeste si verifica devize si liste de cantitati pentru proiectele in lucru sau pentru cele aflate in faza de execuție
  • Intocmeste contracte devize;
  • Colaboreaza cu responsabilul achizitii privind oferte de pret pentru produse, piese, materiale necesare lucrarilor;
  • Tine evidenta procedurilor pentru care a elaborat oferta;
Afișați mai multe >>
480 - 600 € net / luna

Adăugați experiența dvs. în cadrul OMNICONSTRUCT DIVISION GIC SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.