1. Angajator
  2. Bistriţa
  3. BEER WALL PUB S.R.L.

BEER WALL PUB S.R.L.

Municipiul Bistriţa, Str. ARŢARILOR, Nr. 20, Scara B, Apartament 28

Beer Wall Pub angajează Bar Staff (barman/ospătar)

34-36 Strada Andrei Șaguna, Cluj-Napoca
expirat: 27.06.2021
Fara experienta, Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Atribuțiile:
  • Deservire băuturi conform rețetarului unității;
  • Servirea clienților într-o manieră profesionalistă și plăcută;
  • Administrarea corectă a stocului de băuturi;
  • Înregistrarea vânzărilor;
  • Întocmirea listei de vânzare din timpul zilei;
  • Păstrarea ordinii și curățeniei locului de muncă;
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

BeerWall Pub angajeaza Bar Staff (barman/ospatar)

expirat: 04.02.2019
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
  • Deservire bauturi conform retetarului unitatii;
  • Servirea clientilor intr-o maniera profesionalista si placuta;
  • Administrarea corecta a stocului de bauturi;
  • Inregistrarea vanzarilor;
  • Intocmirea listei de vanzare din timpul zilei;
  • Pastrarea ordinii si curateniei locului de munca;

Adăugați experiența dvs. în cadrul BEER WALL PUB S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.