1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. BEST FRIENDS ANIMAL CLINIC S.R.L.

BEST FRIENDS ANIMAL CLINIC S.R.L.

Bucureşti Sectorul 1, B-dul ION MIHALACHE, Nr. 128, PARTER, AP FN, Bloc 1

Responsabil Farmacie veterinară/receptie clinica

128 Bulevardul Ion Mihalache, București
Valabil pana la: 24.04.2024
Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)
Atribuțiile:
  • Administrarea și gestionarea stocului de produse veterinare și a echipamentelor necesare în cadrul farmaciei veterinare
  • Consilierea clienților cu privire la produsele disponibile și oferirea de soluții optime pentru nevoile animalelor acestora
  • Coordonarea activităților de recepție și programare a pacienților în cadrul clinicii veterinare
  • Asigurarea unei comunicări eficiente între personalul medical, clienți și departamentele interne
  • Menținerea unui mediu curat și organizat în farmacie și în zona de recepție
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial

Responsabil pet shop/magazin online animale

expirat: 16.12.2023
Middle (2-5 ani), Fără experiență, Entry (0-2 ani)
Anunțuri Arhivate

Asistent veterinar

expirat: 03.03.2022
Entry (0-2 ani)
400 - 700 € net / luna

Adăugați experiența dvs. în cadrul BEST FRIENDS ANIMAL CLINIC S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.