1. Angajator
  2. Podari
  3. DUNCOMET CONSTRUCT S.R.L.

DUNCOMET CONSTRUCT S.R.L.

Sat Podari, Comuna Podari, Str. DUNĂRENI, Nr. 4

Specialist Evidența Contracte Comerciale

Strada Alexandru Ioan Cuza, Craiova
Valabil pana la: 12.06.2024
Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)
Atribuțiile:
  • Intocmirea, monitorizarea și actualizarea contractelor  în baza de date a companiei
  • Comunicarea cu furnizorii și clienții pentru a asigura respectarea termenelor contractuale
  • Colaborarea strânsă cu echipa de achiziții pentru a asigura o gestionare eficientă a contractelor
  • Generarea rapoartelor periodice referitoare la stadiul contractelor
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial

Angajam sofer autocamion transport cereale

8 Strada Baba Lupa, Calafat
  • Transportul cerealelor în condiții de siguranță și conform reglementărilor de circulație;
  • Verificarea stării tehnice a autocamionului înainte de fiecare cursă;
  • Respectarea termenelor de livrare stabilite;
  • Completarea documentelor necesare pentru transportul mărfurilor

Contabil evidenta primara

expirat: 09.03.2024
Anunțuri Arhivate

Sofer autocamion

Craiova
expirat: 07.09.2016
Anunțuri Arhivate

Operator Buldoexcavator

Strada Râului, Craiova,
expirat: 02.02.2015
Middle (2-5 ani)

Adăugați experiența dvs. în cadrul DUNCOMET CONSTRUCT SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.