1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. OPREANU ŞTEFAN OCTAVIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

OPREANU ŞTEFAN OCTAVIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

Bucureşti Sectorul 2, Str. Silvestru, Nr. 5, camera 1

Unit manager

București
expirat: 22.09.2017
Middle (2-5 ani)
Atribuțiile:
  • Dezvolta permanent echipa de agenti persoane fizice din subordine, prin recrutarea si dezvoltarea de noi colaboratori;
  • Dezvolta portofoliul de asigurari prin implicarea membrilor echipei, dar si prin dezvoltarea portofoliului propriu de asigurari, prin promovarea produselor si serviciilor oferite de ASIROM;
  • Planifica si organizeaza activitatea profesionala a echipei din subordine in vederea implementarii strategiei de vanzari si marketing a companiei;
  • Coordoneaza si monitorizeaza activitatea de vanzari la nivelul echipei de agenti persoane fizice din subordine astfel incat sa atinga obiectivele de vanzari, atat ale echipei cat si cele personale;
  • Propune solutii pentru imbunatatirea procesului de ofertare si vanzare cu scopul atingerii si depasirii obiectivelor asumate

Adăugați experiența dvs. în cadrul OPREANU ŞTEFAN OCTAVIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.