1. Angajator
  2. Târgu-Mureş
  3. ARMOS SERVICES S.R.L.

ARMOS SERVICES S.R.L.

Municipiul Tîrgu Mureş, Str. LIBERTĂŢII, Nr. 61

Asistenta vanzari ( vanzari directe )

61 Strada Libertăţii, Târgu Mureș
Valabil pana la: 08.06.2024
Middle (2-5 ani)
Atribuțiile:
  • Cunoaste portofoliul de produse si ofera suport clientilor care vin in showroom
  • Transmite oferte la solicitarile clientilor
  • Promoveaza produsele din portofoliul companiei Armos Services
  • Efectueaza operatiuni de contabilitatea primara: emite facturi pentru operatiunile de vanzare efectuate, incaseaza numerar, emite bonuri fiscale
  • Urmareste stocul de produse din showroom si efectueaza operatiuni de transfer intre gestiuni
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial

Economist

Târgu Mureș,
expirat: 07.06.2018
  • Ţinerea de evidenţe contabile
  • Menţinerea relaţiilor cu băncile şi cu alte organe de control
  • Înregistrarea plăţilor, încasărilor şi plăţilor verbale de compensare, respectiv întocmirea notelor contabile
  • Ţinerea la zi a evidenţei furnizorilor (înregistrarea şi descărcarea acestora) cont furnizori
  • Întocmirea ordinelor de plată şi înregistrarea lor
  • Alte analize şi cerinţe legate de evidenţa financiar contabilă
Afișați mai multe >>
180 - 240 € net / luna

Adăugați experiența dvs. în cadrul ARMOS SERVICES SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.