1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. BIO - TECHNIC ROMANIA S.R.L.

BIO - TECHNIC ROMANIA S.R.L.

Bucureşti Sectorul 6, Calea PLEVNEI, Nr. 196, Apartament

Sofer/manipulant

196 Calea Plevnei, București
expirat: 03.03.2024
Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)
Atribuțiile:
  • Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii;
  • Efectueaza transportul implanturilor si al instrumentarului la spitalele;
  • Verifica si se asigura de integritatea coletelor inainte de incarcare/descarcare;
  • Respecta regulile de circulatie si normele de siguranta rutiera;
  • Colaboreaza cu responsabilii din asistenta de vanzari si cu depozitul pentru: livrari, incarcari, descarcari, sigilare cutii, etc;
  • Intretine si curata regulat vehiculul de transport;
  • Livreaza/ridica documentatia necesare pentru fiecare livrare;
  • Comunica cu echipa pentru a raporta orice incident sau intarziere in livrări;
  • Respecta prioritatea activitatilor din programul zilnic de munca
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Functionar Administrativ Operatiuni Depozit

expirat: 26.02.2023
Middle (2-5 ani)
  • Se ocupa de receptia si de operarea scriptica in sistem a marfurilor;
  • Verifica integritatea produselor si faptul ca acestea corespund cantitativ cu produsele aflate pe documente;
  • Asigura conditii de depozitare pentru materialele si produsele aprovizionate si receptionate conform instructiunilor;
  • Raporteaza superiorului ierarhic orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scriptic;
  • Raspunde de pastrarea marfurilor in conditiile recomandate de producatori de temperatura si umiditate;
  • Supravegheaza termenele de expirare ale produselor;
Anunțuri Arhivate

Functionar administrativ pentru depozit

expirat: 23.11.2022
600 - 650 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Platform Assistant

expirat: 31.08.2007

Adăugați experiența dvs. în cadrul BIO - TECHNIC ROMANIA SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.