1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. ADDO VISION SOLUTIONS S.R.L.

ADDO VISION SOLUTIONS S.R.L.

Bucureşti Sectorul 4, Şos. BERCENI, Nr. 39, PARTER, CAM. 3, Bloc 107, Apartament 58

Specialist Marketing PPC Google si Facebook

96 Șoseaua Berceni, București
expirat: 14.04.2022
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Atribuțiile:
  • Să realizezi campanii de promovare folosind Facebook Ads Manager, Instagram, Google Ads, Youtube Ads
  • Responsabil cu administrarea conturilor de pe rețelele sociale pentru promovare
  • Să participi la întocmirea strаtegiei de comunicare in social media (Facebook, Instagram, Google)
  • Să monitorizezi zilnic și să analizezi performanța campaniilor online, oferind solutii pentru creșterea KPIs;
  • Să scrii texte persuasive în scopul vânzării: postări social media, web content, descriere produse, campanii de email
  • Să editezi imagini în Photoshop sau orice alt program este necesar
  • Să monitorizezi și să evaluezi impactului conținutului publicat
  • Să faci research ori de câte ori este necesar
Afișați mai multe >>
400 - 800 € net / luna

Adăugați experiența dvs. în cadrul ADDO VISION SOLUTIONS SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.