1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. NOVA LENTI S.R.L.

NOVA LENTI S.R.L.

Bucureşti Sectorul 2, Str. PÂRGARILOR, Nr. 50, Apartament

Sofer-curier

50 Strada Pârgarilor, București
expirat: 25.04.2024
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
600 - 700 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Agent vanzari

3 Strada Ion Bogdan, București
expirat: 20.07.2019
Atribuțiile:
  • Vanzarea produselor catre clientii alocati (din teritoriul desemnat) cu respectarea criteriilor de performanta
  • Vanzarea intregii game de produse, respectarea politicilor comerciale ale societatii, respectiv a conditiilor comerciale de lucru cu fiecare client in parte
  • Asigurarea conditiilor optime de vanzare ( vizibilitate, accesibilitate) pentru toata gama de produse
  • Gestionarea clientilor alocati
  • Dezvoltarea portofoliului de client
  • Atingerea target-ului de vanzari
  • Cercetarea pietei si identificarea potentialilor clienti
  • Analiza si raportare
  • Participarea la intalniri si negocieri cu clientii
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Operator facturare comenzi

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
  • Emiterea facturilor pe baza comenzilor
  • Indosarierea si arhivarea facturilor
  • Receptia produselor
  • Aplicarea corecta a preturilor de facturare si calculul corect al facturii
  • Cunoasterea produselor comercializate
  • Relatii eficiente si de calitate cu clientii
  • Indeplinirea altor atributii specificate in fisa postului
Anunțuri Arhivate

OPERATOR FACTURARE

București
expirat: 15.02.2018
Entry (0-2 ani)

București
expirat: 20.04.2012

Adăugați experiența dvs. în cadrul NOVA LENTI SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.