1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. TOMIS CLEAN EXPERTS S.R.L.

TOMIS CLEAN EXPERTS S.R.L.

Sat Lumina, Comuna Lumina, Str. MARE, Nr. 112B

Operator spalatorie covoare

Strada Mare, Lumina
expirat: 02.03.2020
Entry (0-2 ani)
Atribuțiile:
  • postul se adreseaza barbatilor datorita greutatii covoarelor manipulate
  • sa verifice covoarele de eventuale pete si sa aplice solutiile corespunzatoare fiecarui tip de pata
  • sa regleze presiunea si viteza de curatare in functie de tipul de tesatura a covoarelor
  • sa utilizeze corespunzator toate echipamentele din spalatoria de covoare
  • sa curete echipamentele saptamanal si sa asigure intretinerea lor
  • sa ajute la descarcarea si incarcarea covoarelor.

Afișați mai multe >>
Salariu confidențial

Adăugați experiența dvs. în cadrul TOMIS CLEAN EXPERTS S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.