1. Angajator
  2. Mediaş
  3. COMTECH PROACTIVE CONSULTING S.R.L.

COMTECH PROACTIVE CONSULTING S.R.L.

Municipiul Mediaş, Str. ŞTEFAN CEL MARE, Nr. 12, Apartament 2

SUDOR MIG/MAG si WIG

Otto Kromberg, Mediaș
expirat: 03.11.2022
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Atribuțiile:
  • Executarea activităților de asamblare, sudare și prelucrare componente metalice in cadrul secției de sudura;
  • Respectarea calității produselor;
  • Respectarea specificațiilor din desenul de execuție;
  • Pregătește si verifica aparatele de sudura,
  • Reglează tensiunea/intensitatea curentului;
  • Executa operații de asamblare/lăcătușerie conform documentației stabilite;
  • Utilizează dispozitive de măsură pentru controlul calității privind piesele finite;
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

lăcătuș mecanic

  •  calculează consumul de materiale;
  •  operațiuni de debitare, găurire, polizare, îmbinări mecanice;
  •  operațiuni de asamblare;
  •  întreținere echipamente lucru;

Adăugați experiența dvs. în cadrul COMTECH PROACTIVE CONSULTING S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.