1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. ROYAL DRU PARTS S.R.L.

ROYAL DRU PARTS S.R.L.

Municipiul Tîrgu Mureş, Str. ARANY JÁNOS, Nr. 2

Consultant vanzari

Cristești
expirat: 02.12.2023
Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)
Atribuțiile:
  • Asistarea colegilor din departamentul de vânzări în procesul de vânzare și în atingerea obiectivelor de vânzare
  • Preluarea și efectuarea apelurilor către clienți potențiali pentru a promova produsele sau serviciile noastre
  • Înregistrarea cu precizie a detaliilor apelurilor și a rezultatelor acestora în baza noastră de date
  • Identificarea nevoilor și intereselor clienților și adaptarea ofertelor noastre în consecință
  • Gestionarea și răspunsul la cererile clienților și la întrebările acestora cu privire la produsele și serviciile noastre
  • Furnizarea informațiilor detaliate despre produsele, serviciile noastre și răspunderea la întrebările clienților
  • Preluarea și procesarea comenzilor clienților
  • Contribuția la atingerea și depășirea obiectivelor de vânzare stabilite
Afișați mai multe >>
550 - 650 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Responsabil social media

Cristești
  • Crearea și programarea de conținut relevant și captivant pentru diferite platforme de social media. (Facebook, Tik-Tok, Instagram, Youtube etc.)
  • Monitorizare și răspunsuri la comentarii și mesaje din partea comunității
  • Dezvoltarea și implementarea de strategii de creștere a audienței și angajamentului pe rețelele de socializare
  • Analizarea datelor și raportarea performanței campaniilor
  • Colaborarea strânsă cu colegii pentru a asigura coerența și alinierea cu obiectivele generale ale brandului
Afișați mai multe >>
600 - 700 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Responsabil Logistică

Târgu Mureș
expirat: 09.11.2023
600 - 800 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Agent Vanzari

Târgu Mureș
expirat: 26.02.2023
613 - 1226 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Agent vanzari

Cristești
expirat: 13.05.2021
Fara experienta, Entry (0-2 ani)
Salariu confidențial

Adăugați experiența dvs. în cadrul ROYAL DRU PARTS S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.