1. Angajator
  2. Reghin
  3. BAGGERMAN BV S.R.L.

BAGGERMAN BV S.R.L.

Municipiul Reghin, Str. IERNUŢENI, Nr. 166-168

Asistent Comercial Depozit Reghin

Reghin
expirat: 04.11.2023
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Fără experiență, Entry (0-2 ani), Executive (>10 ani)
Salariu confidențial

Reghin
expirat: 04.10.2023
Anunțuri Arhivate

Specialist Aprovizionare & Logistica

Reghin
expirat: 16.08.2023
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
Atribuțiile:
  • Planificarea și coordonarea activităților de aprovizionare și logistică;
  • Receptie marfa furnizori;
    Pregatirea produselor pentru depozitare: etichetare, asezare pe rafturi;
    Pregatire marfa pentru livrare; Inventar periodic marfa.
    Achizitiii intracomunitare
    Intocmire Liste Preturi
    Cautare furnizori
    Contact clienti
    Ofertare
    Raportare
    Evidenta stocuri
    Intrastat
    procesare cereri, comenzi si facturi vanzare prin introducere in sistemul de gestiune al companiei;

  • verificarea si urmarirea comenzilor si pregatirea lor pentru expeditie;
    furnizarea de informatii despre produse si urmarirea omenzilor, stabilire situatii comenzi, stocuri materii prime, situatii livrari;
    asigura suport reprezentantilor de vanzari si ii ajuta in procesul de vanzare;
    asigura suport clientilor oferind informatii despre disponibilitate, gama, specificatii, documente necesare.
  • Gestionarea relațiilor cu furnizorii și negocierea contractelor de achiziții;
  • Monitorizarea și optimizarea stocurilor de materiale și produse finite;
  • Asigurarea respectării termenelor de livrare și a calității produselor;
  • Coordonarea transportului și distribuției produselor către clienți;
  • Identificarea și implementarea de soluții pentru optimizarea proceselor de aprovizionare și logistică;
  • Colaborarea strânsă cu departamentele interne pentru a asigura o comunicare eficientă și o coordonare adecvată a activităților
Anunțuri Arhivate

Reprezentant vanzari

Reghin
expirat: 01.05.2022
Fara experienta, Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Reghin
expirat: 17.04.2022
Anunțuri Arhivate

Gestionar

Reghin
expirat: 20.12.2012
Senior (5-10 ani)

Adăugați experiența dvs. în cadrul BAGGERMAN BV SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.