1. Angajator
  2. Popeşti-Leordeni
  3. VOLLMAX HVAC S.R.L.

VOLLMAX HVAC S.R.L.

Oraş Popeşti Leordeni, Intr. Viilor, Nr. 16, Corp 4 A1, Camera 1

Specialist Achizitii HVAC

Popești-Leordeni
expirat: 31.03.2024
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
Atribuțiile:
  • Identificarea surselor de aprovizionare pentru echipamente HVAC si materiale conexe
  • Negocierea contractelor cu furnizorii si gestionarea relatiilor cu acestia
  • Asigurarea respectarii termenelor de livrare si a calitatii produselor achizitionate
  • Colaborarea stransa cu departamentele interne pentru a asigura o buna comunicare si flux eficient de achizitii
  • Monitorizarea pietei si identificarea tendintelor pentru a propune solutii inovatoare si eficiente
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Reprezentant vanzari HVAC

  • Identificarea și contactarea potențialilor clienți din domeniul HVAC
  • Prezentarea produselor și serviciilor noastre într-un mod profesionist și convingător
  • Elaborarea contractelor, ofertelor tehnice si comerciale personalizate în funcție de nevoile clienților
  • Urmărirea și gestionarea procesului de vânzare până la finalizare
  • Menținerea relațiilor cu clienții existenți și dezvoltarea unei rețele extinse de clienți noi
Anunțuri Arhivate

Montator aparate de aer conditionat

expirat: 22.08.2015
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adăugați experiența dvs. în cadrul VOLLMAX HVAC S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.