1. Angajator
  2. Buftea
  3. NOVINGER KLAUS GRUP S.R.L.

NOVINGER KLAUS GRUP S.R.L.

Bucureşti Sectorul 6, Aleea Câmpul cu Flori, Nr. 3A, Bloc M49A, Scara B, Etaj 9, Apartament 82

Reprezentant Tehnic Comercial

București
expirat: 03.03.2023
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
Atribuțiile:
  • Propune intalniri potentialilor parteneri (instalatori autorizati, firme de proiectare, instalatii, arhitectura, antreprenori generali, etc)
  • Întreținerea și dezvoltarea unei liste proprii de Parteneri: proiectanți, consultanți și clienți
  • Dezvoltarea continua a portofoliului de clienti;
  • Promovarea consecventă a produselor din portofoliu si generare de cereri de oferta;
  • Cunoaste foarte bine produsele din portofoliu si concurenta
  • Identificarea si oferirea solutiilor optime din punct de vedere tehnic si economic clientilor în stransa legătura cu proiectantii
  • Mentinerea si dezvoltarea relatiilor comerciale cu clientii existenti;
  • Stabilirea criteriilor de ofertare cu departamentul tehnic și livrarea ofertelor optimizate (tehnic -preț)
  • Obținerea comenzilor si a contractelor de livrare echipamente
  • Întocmirea și coordonarea derulării contractelor proprii (comenzi, livrare, încasări, PIF, garanție prin cooperare continuă cu celelalte departamente)
  • Colectarea informațiilor la nivelul zonei alocate referitoare la lucrările aflate în faza de intenție, de proiectare și de execuție
  • Urmărirea acțiunilor competiției pe segmentul proiectelor medii, mari și mici
  • Introducerea informațiilor colectate în baza de date
  • Realizarea rapoartelor săptămânale și lunare
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Montator ventilatie

București
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Fara experienta, Entry (0-2 ani), Executive (>10 ani)
Anunțuri Arhivate

Reprezentant Logistica

Ciorogârla
expirat: 02.03.2023
Anunțuri Arhivate

Consultant Vanzari catre Companii

expirat: 15.02.2010
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Anunțuri Arhivate

Reprezentant vanzari Bucuresti

expirat: 07.02.2008
Senior (5-10 ani)
Anunțuri Arhivate

Director vanzari zona Bucuresti.

expirat: 01.05.2007

Adăugați experiența dvs. în cadrul NOVINGER KLAUS GRUP SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.