1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. YAWO SERVICES S.R.L.

YAWO SERVICES S.R.L.

Bucureşti Sectorul 3, Spl. UNIRII, Nr. 313, CAMERELE 10 SI 11, Etaj 1

Specialist Senior în Vânzări

București
expirat: 03.02.2024
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Atribuțiile:
  • Generarea de Lead-uri: Abilitatea de a identifica și dezvolta constant noi oportunități de afaceri, menținând un portofoliu activ de clienți
  • Negociere Complexă: Competențe avansate în stabilirea și menținerea parteneriatelor de lungă durată cu clienții
  • Analiză de Piață: Monitorizarea continuă a tendințelor pieței și a activităților concurenților, furnizând rapoarte și recomandări strategice pentru optimizarea vânzărilor
Afișați mai multe >>
1200 - 2400 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Agent transporturi in regim maritim LCL & FCL

București
  • Găsirea de soluții personalizate pentru clienții noștri;
  • Negocierea condițiilor de transport și a tarifelor cu partenerii noștri;
  • Păstrarea și îmbunătățirea relațiilor cu furnizorii noștri actuali;
  • Monitorizarea și gestionarea costurilor operaționale;
  • Monitorizarea și gestionarea transporturilor;
  • Colaborarea strânsă cu echipa de vânzări pentru a optimiza serviciile noastre;
  • Crearea și transmiterea ofertelor către departamentul de vânzări;
  • Extinderea segmentului de transport in regim LCL și identificarea de noi rute;
  • Rezolvarea rapidă și eficientă a oricăror probleme operaționale pentru a asigura livrări fără probleme;
  • Colaborarea strânsă cu agenții vamali pentru a respecta toate cerințele și documentația necesară;
  • Implementarea strategiilor pentru optimizarea traseelor și reducerea costurilor de transport
Afișați mai multe >>
1100 - 1400 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Specialist Marketing Junior

313 Splaiul Unirii, București
expirat: 19.01.2023
Fara experienta
525 - 600 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Marketing analyst

București
expirat: 01.12.2022
500 - 600 € net / luna

Adăugați experiența dvs. în cadrul YAWO SERVICES SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.