1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. K CONSULTING MANAGEMENT AND COORDINATION S.R.L.

K CONSULTING MANAGEMENT AND COORDINATION S.R.L.

Bucureşti Sectorul 2, Str. Badea Cârţan, Nr. 14, Bloc corp B, Etaj P

Expert comunicare

București
expirat: 26.04.2018
Middle (2-5 ani)
Atribuțiile:
  • Implicat in organizarea si sustinerea activitatii de informarea a publicului cu privire la programul de formare antreprenoriala, precum si cu privire la metodologia de selecþie a grupului tinta si, ulterior, a planurilor de afaceri ce vor fi sprijinite în cadrul proiectului,
  • Acorda sprijin in coordonarea conferintelor de informare,
  • Implicat in organizarea evenimentelor de comunicare sustinute in cadrul proiectului,
  • Menține legatura cu furnizorii de servicii implicati in organizarea evenimentelor si publicarea materialelor de promovarer
  • Se implica activ in transmiterea informatiilor catre potentialii beneficiari;
  • Este prezent la toate evenimentele proiectului;
  • Informeaza regulat coordonatorul campaniei de informare si managerul cu privire la stadiul implementarii activitatilor ce ii revin si progresul inregistrat;
  • Responsabil de realizarea materialelor informative in relatie cu presa si publicul larg
  • Mentine actualizata pagina de facebook a proiectului
  • Participa la intalnirile de lucru/operationale necesare bunei implementari a proiectului;
Afișați mai multe >>
390 € net / luna

Adăugați experiența dvs. în cadrul K CONSULTING MANAGEMENT AND COORDINATION SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.