1. Angajator
  2. Sibiu
  3. TOTAL NSA AG CONSTRUCT S.R.L.

TOTAL NSA AG CONSTRUCT S.R.L.

Municipiul Sibiu, Str. PODULUI, Nr. 131

Inginer constructor cai ferate drumuri si poduri

Sibiu,
expirat: 30.07.2022
Middle (2-5 ani)
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Inginer constructor constructii civile industriale

Sibiu,
expirat: 31.05.2022
Atribuțiile:
  • Coordonează direct echipele de pe santier in vederea executarii lucrărilor
  • Verifica si raspunde de realizarea lucrarilor in termenele stabilite
  • Stabileste graficul de executie, ia masuri pentru indeplinirea normelor si a graficului de executie
  • Urmareste executia lucrarilor pe santier din punct de vedere al cantitatii, calitatii si respectarii termenelor de executie
  • Urmareste ca aprovizionarea cu materiale si echipamente comandate sa se faca la timp
  • Raspunde de respectarea riguroasa a tehnologiilor de executie, controland calitatea lucrarilor
  • Verifica planurile de executie si propune solutii constructive pentru rezolvarea neconformitatilor identificate si tehnologii
  • Intocmeste fise de productie zilnica
  • Intocmirea atasamentelor, in vederea realizarii situatiilor de lucrari lunare
  • Intocmirea productiei lunare
  • intocmeste documentele necesare cartii constructiei: condica betoane, procese verbale, etc

Sibiu,
Anunțuri Arhivate

Magazioner-gestionar

Sibiu
expirat: 28.07.2018

Adăugați experiența dvs. în cadrul TOTAL NSA AG CONSTRUCT SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.