1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. ROMPATENT DESIGN S.R.L.

ROMPATENT DESIGN S.R.L.

Bucureşti Sectorul 2, Str. ŢEPEŞ VODĂ, Nr. 130, Etaj 1, Apartament C1

Sales Account Executive

București
expirat: 03.07.2022
Middle (2-5 ani)
Atribuțiile:
  • Identifica permanent prospecți noi, raportat la avatarul clientului companiei noastre, pentru fiecare categorie de servicii;
  • Se implică în procesul de vânzări, după pașii specifici stabiliți de managementul companiei;
  • Înțelege și aplică procedura de vânzări stabilită de managementul companiei;
  • Contactează zilnic un număr de 25 potențiali clienți;
  • Transmite ofertele de valoare potențialilor clienți;
  • Identifica nevoile fiecărui potențial client și adaptează prezentarea ofertei în acest sens;
  • Participa la training-uri privind înțelegerea rolului și responsabilităților în companie;
  • Aplică scriptul de rezolvare a obiecțiilor specifice industriei noastre
Afișați mai multe >>
600 - 1000 € net / luna

Adăugați experiența dvs. în cadrul ROMPATENT DESIGN SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.