1. Angajator
  2. Aricestii Rahtivani
  3. PRECAST BETOTECH S.R.L.

PRECAST BETOTECH S.R.L.

Sat Ariceştii Rahtivani, Comuna Ariceştii Rahtivani, Str. Republicii, Nr. 161

Responsabil Control Calitate

Ploiești
expirat: 03.04.2022
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Atribuțiile:
  • Verifica respectarea cerintelor de calitate, in etapele de productie
  • Verifica, parametrii fizici (dimensiuni, pozitii), pentru elementele prefabricate si se asigura de respectarea cotelor din proiecte
  • Completeaza fisele de control al calitatii, si confirma continuarea lucrarilor si trecerea la fazele urmatoare de productie
  • Se asigura de prezenta la fiecare post de munca a planurilor de referinta ce trebuiesc respectate si in baza carora se fac verificarile
  • Identifica abateriile, neconcordantele si ia decizii de oprire a activitatii, pina nu se remediaza problemele identificate
  • Intocmeste si pastreaza , documentatia de calitate a produselor prefabricate realizate
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

ASISTENT PRODUCTIE

Comuna Ariceștii Rahtivani
expirat: 02.01.2022
Anunțuri Arhivate

ASISTENT COMERCIAL

Ploiești