1. Angajator
  2. Cluj-Napoca
  3. ETHICS BEAUTY S.R.L.

ETHICS BEAUTY S.R.L.

Municipiul Cluj-Napoca, Str. MEHEDINŢI, Nr. 43-45, Bloc C12, Apartament 54

Social Media Marketing Specialist

Cluj-Napoca
expirat: 27.04.2024
Middle (2-5 ani), Fără experiență, Entry (0-2 ani), Senior (5-10 ani)
Atribuțiile:
  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de social media pentru a sprijini obiectivele de marketing ale companiei
  • Crearea și gestionarea conținutului pe platformele de socializare, inclusiv text, imagini și videoclipuri
  • Monitorizarea și moderarea activității pe paginile de social media, răspunzând prompt la comentariile și întrebările utilizatorilor
  • Colaborarea cu echipele interne pentru a identifica și dezvolta conținutul potrivit pentru publicul țintă al companiei
  • Planificarea și implementarea campaniilor plătite pe rețelele sociale, inclusiv stabilirea și gestionarea bugetelor de publicitate
  • Analizarea datelor și raportarea performanței campaniilor de social media, oferind recomandări pentru optimizare
  • Monitorizarea tendințelor și a schimbărilor în mediul online și adaptarea strategiilor de social media în consecință
  • Gestionarea relațiilor cu influencerii și partenerii pentru a crește expunerea și angajamentul pe social media
  • Contribuirea la crearea și implementarea planurilor de criză pentru situațiile sensibile sau negative pe social media
  • Menținerea cunoștințelor despre cele mai recente tendințe și tactici în marketingul pe rețelele sociale
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Reprezentant vanzari Brăila_Galați_Vrancea

Brăila
expirat: 14.02.2024
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)
600 - 1200 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Reprezentant vanzari Cluj _ Alba _ Mures

Cluj-Napoca
expirat: 07.09.2023
Anunțuri Arhivate

Reprezentant vanzari Moldova NORD

Cluj-Napoca
expirat: 15.06.2023

Suceava
expirat: 06.06.2023
600 - 1000 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Asistent marketing

Cluj-Napoca
expirat: 24.03.2023
Middle (2-5 ani), Fără experiență, Entry (0-2 ani)
  • Efectuarea de studii de piață: Veți fi responsabil de cercetarea tendințelor din industrie și a comportamentului consumatorilor pentru a ajuta echipa de marketing să ia decizii în cunoștință de cauză
  • Asistarea la crearea de campanii de marketing: Veți lucra cu echipa de marketing pentru a crea materiale de marketing, cum ar fi reclame, broșuri și postări în rețelele de socializare
  • Gestionarea conturilor de social media: Veți fi responsabil de crearea și programarea postărilor în social media
  • Urmărirea și analizarea indicatorilor de marketing: Veți urmări și analiza indicatorii de marketing pentru a determina eficiența campaniilor de marketing și veți ajuta echipa de marketing si sales să ia decizii bazate pe date
  • Coordonarea evenimentelor: Veți ajuta la coordonarea evenimentelor, cum ar fi târguri comerciale, conferințe și lansări de produse
  • Colaborarea cu alte departamente: Veți colabora îndeaproape cu alte departamente, cum ar fi vânzările și dezvoltarea produselor, pentru a vă asigura că eforturile de marketing sunt aliniate cu obiectivele generale ale organizației
  • Gestionarea bugetului de marketing: Veți ajuta echipa de marketing să gestioneze bugetul pentru diverse inițiative de marketing și vă veți asigura că cheltuielile se încadrează în buget
  • Oferiți sprijin administrativ: Veți oferi sprijin administrativ, cum ar fi programarea întâlnirilor și gestionarea comunicărilor prin e-mail, echipei de marketing
Afișați mai multe >>
500 - 800 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Gestionar depozit

Cluj-Napoca
expirat: 28.05.2021
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani), Fara experienta
Anunțuri Arhivate

Reprezentant vanzari Moldova

Iași
expirat: 26.05.2021
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adăugați experiența dvs. în cadrul ETHICS BEAUTY S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.