1. Angajator
  2. Braşov
  3. MACAVEIU CONSULT S.R.L.

MACAVEIU CONSULT S.R.L.

Municipiul Braşov, B-dul GRIVIŢEI, Nr. 66, Bloc 4, Apartament 1,biroul 3

Economist

62 Strada Nicolae Labiș, Brașov
expirat: 21.10.2021
Middle (2-5 ani)
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Contabil senior

66 Bulevardul Griviței, Brașov
expirat: 31.03.2021
Atribuțiile:
  • Înregistrarea corectă a operațiunilor financiar-contabile;
  • Realizarea sarcinilor generale de contabilitate (închidere lună/an, raportare, mijloace fixe, furnizori, clienți);
  • Înregistrarea și verificarea facturilor, bonurilor de consum, extraselor de cont, operațiilor contabile prin casă;
  • Întocmirea diverselor rapoarte și situații financiar-contabile;
  • Respectarea dispozițiilor legale referitoare la întocmirea și înregistrarea documentelor financiar-contabile;
  • Arhivarea documentelor conform normativelor în vigoare
Anunțuri Arhivate

Economist

Brașov
expirat: 01.05.2019
  • Inregistrarea si verificarea documentelor contabile in programele de evidenta contabila;
  • Intocmirea declaratiilor lunare;
  • Realizarea rapoartelor financiar-contabile solicitate;
  • Situatii specifice activitatii;
Afișați mai multe >>
330 - 480 € net / luna

Adăugați experiența dvs. în cadrul MACAVEIU CONSULT SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.