1. Angajator
  2. Afumaţi
  3. LEBOSOL ROMANIA S.R.L.

LEBOSOL ROMANIA S.R.L.

Comuna Afumaţi, Şos. Bucuresti-Urziceni, Nr. 64C, CLADIRE B, NR.6

Asistent manager, office manager

Afumați
expirat: 01.05.2016
Middle (2-5 ani)
Atribuțiile:
  • Asigură redactarea documentelor/corespondenţei de afaceri
  • Gestionează documentele de interes general ale firmei
  • Receptioneaza apelurile telefonice din interiorul si exteriorul companiei
  • Asigurarea protocolului în cadrul întâlnirilor, în conformitate cu cerințele zilnice
  • Colecteaza documentele si le arhiveaza in dosare pentru contabilitate
  • Prelucrarea deconturilor lunare, ordinelor de delegatie a angajatilor
  • Gestioneaza relatia cu diversi furnizori (papetarie, protocol, etc.) si efectueaza comenzile periodice
  • Contabilitate primară
  • Activitati de marketing (comenzi de articole promotionale, brosuri, banere, cataloage)
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Inginer Agronom / Area Sales Manager

București
expirat: 01.05.2015
Anunțuri Arhivate

Gestionar Depozit

Afumați
expirat: 04.06.2014

Adăugați experiența dvs. în cadrul LEBOSOL ROMANIA SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.