1. Angajator
  2. Iaşi
  3. TERRAMOLD DENTAL S.R.L.

TERRAMOLD DENTAL S.R.L.

Municipiul Iaşi, Str. Gh. Săulescu, Nr. 13, demisol

Responsabil Achizitii

Iași
expirat: 12.11.2020
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Atribuțiile:
  • Analizarea pietei de aprovizionare si identificarea potentialilor furnizori;
  • Gestioneaza relatiile cu furnizorii interni si externi;
  • Negociaza ofertele de pret de la furnizori si termenele de livrare;
  • Gestioneaza si actualizeaza in permanenta a bazei de date a furnizorilor si a produselor;
  • Urmareste gradul  de indeplinirea a clauzelor, pe parcursul derularii contractelor;
  • Gestioneaza  gama de produse si respectarea politicii de preturi;
  • Asigura evidenta  stocurilor;
  • Contribuie la asigurarea unei bune colaborari cu punctele de lucru si intervine in mod activ la eficientizarea proceselor de lucru in relatia cu acestea;
  • Receptia produselor si introducerea acestora in sistemul financiar contabil de gestiune;
  • Intocmirea si verificarea consumurilor lunare pentru fiecare centru de profit activ in cadrul grupului de firme
  • Organizarea si realizarea de inventare periodice pentru fiecare punct de lucru din cadrul grupului de firme
  • Intocmeste  diverse rapoarte solicitate de managementul companiei
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Medic stomatolog pedodontie

7A Strada Palas, Iași
expirat: 05.08.2016
Senior (5-10 ani), Middle (2-5 ani)
Anunțuri Arhivate

Front desk officer

Iași
expirat: 01.07.2016
Middle (2-5 ani)
180 - 300 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Medic stomatolog

13 Strada Săulescu, Iași,
expirat: 28.02.2015
Senior (5-10 ani)

Adăugați experiența dvs. în cadrul TERRAMOLD DENTAL SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.