1. Angajator
  2. Galaţi
  3. BECON INSTAL S.R.L.

BECON INSTAL S.R.L.

Municipiul Galaţi, Str. DRUMUL DE CENTURĂ, Nr. 65

Agent de vanzari Instalatii sanitare si termice

Galați
expirat: 23.06.2019
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
Atribuțiile:
  • Raspunde de corectitudinea informatiilor frunizate catre sefii ierarhici si catre departamentele din firma cu care colaboreaza
  • Are o atitudine politicoasa atat fata de colegi , cat si fata de clientii cu care vine in contact
  • Respecta procedurile interne legate de untilizarea autovehiculului primit in folosinta
  • Informeaza prompt pe cei in drept in legatura cu eventualele probleme aparute cu echipament sau autovehicul
  • Raspunde de buna desfasurare a procesului de vanzare la nivelul zonei sale
  • Acorda consultanta si feedback clientilor in legatura cu produsele vandute
  • Raspunde de urmarirea incasarilor comenzilor , de intocmirea corecta a documentelor comerciale si de promovarea imaginii firmei in relatiile cu clientii
  • Raspunde de confidentialitatea datelor la care are acces
  • Respecta normele de Securitate si Sanatate in Munca si PSI , privind regulamentele si procedurile de lucru
  • Respecta procedurile de lucru generale specifice firmei (programul de lucru , punctualitatea in intocmirea si predarea rapoartelor etc.)
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Lucrator comercial

Sibiu

Adăugați experiența dvs. în cadrul BECON INSTAL SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.