1. Angajator
  2. Mogoşoaia
  3. SOFILAND CONSTRUCT S.R.L.

SOFILAND CONSTRUCT S.R.L.

Sat Mogoşoaia, Comuna Mogoşoaia, Str. ALUNULUI, Nr. 42, camera 1

Operator depozit magazin online

3 Strada Plutașilor, București
expirat: 10.02.2024
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Fără experiență, Entry (0-2 ani), Executive (>10 ani)
Atribuțiile:
  • Recepționarea, verificarea și înregistrarea mărfurilor în depozitul nostru online
  • Pregătirea comenzilor și ambalarea produselor în vederea livrării
  • Etichetarea și sortarea produselor în depozit
  • Monitorizarea stocurilor și raportarea oricăror discrepanțe
  • Colaborarea strânsă cu echipa de vânzări și logistică pentru a asigura o livrare eficientă și promptă a produselor
  • Mentenanța și curățarea depozitului pentru a menține un mediu de lucru sigur și organizat
Afișați mai multe >>
605 - 665 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Montator sisteme de acoperisuri cu experienta

Mogoșoaia
expirat: 29.11.2021
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
700 - 1200 € net / luna

Adăugați experiența dvs. în cadrul SOFILAND CONSTRUCT S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.