1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. ECUATOR COFFEE SERVICES S.R.L.

ECUATOR COFFEE SERVICES S.R.L.

Municipiul Suceava, B-dul 1 DECEMBRIE 1918, subsol, Bloc 20

Operator automate cafea

Piatra Neamț,
expirat: 24.02.2017
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Atribuțiile:
  • Deplasarea in zona alocata, pe rutele stabilite pentru a opera automate de cafea si snacky
  • Gestionarea relatiei cu clientul atat din perspectiva vanzarii cat si a incasarii;
  • Rezolvarea prompta a solicitarilor venite din partea clientilor;
  • Respectarea rutelor zilnice de vizitare stabilite;
  • Efectuarea mentenantei la aparatele de cafea ;
  • Realizarea tintelor de vanzari, de incasari, a parametrilor cantitativi si calitativi transmisi prin schema de bonus sau alte instrumente de lucru si a altor obiective stabilite;
  • Identificarea oportunitatilor de piata in vederea amplasarii de aparate, contributia la dezvoltarea zonei si extinderea portofoliului de clienti
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial

Adăugați experiența dvs. în cadrul ECUATOR COFFEE SERVICES S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.