1. Angajator
  2. Voluntari
  3. DOV CONTRACT MANAGEMENT S.R.L.

DOV CONTRACT MANAGEMENT S.R.L.

Oraş Voluntari, Str. Tuberozelor, Nr. 3, Locuinţa nr. 20

Asistent manager

Otopeni,
expirat: 31.03.2021
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Atribuțiile:
  • asigura fluxul informațional intre departament si celelalte structuri organizatorice ale societatii;

  • indeplinește activitatile zilnice de secretariat (primirea corespondentei de birou, sortarea si distribuirea acesteia, gestionarea apelurilor telefonice primite, mentine corespondenta cu principalii furnizori etc.);

  • asigura necesarul de protocol;

  • elaboreaza si/sau redacteaza, la solicitarea conducerii, documente specifice, respectand formatul standard al documentelor institutiei;

  • gestioneaza programarea/efectuarea concediilor de odihna si intocmeste pontajul electronic ale salariaților din cadrul companiei;

  • realizeaza contabilitate primara privind introducerea stocurilor si a facturilor in sistemul contabil
  • este subordonata direct CEO
Afișați mai multe >>
500 - 550 € net / luna

Adăugați experiența dvs. în cadrul DOV CONTRACT MANAGEMENT SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.