1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. GABRIELLE BAKERY S.R.L.

GABRIELLE BAKERY S.R.L.

Municipiul Câmpulung, Str. MIHAIL EMINESCU, Nr. 2

OPERATOR LA FABRICAREA PRODUSELOR

Câmpulung
expirat: 07.04.2021
Entry (0-2 ani)
Atribuțiile:
  • si pregateasca materiile prime ai auxiliare
  • sa obtina produsul finit
  • sa pregateasca produsul finit in vederea comercializarii
  • sa prepare aluatul
  • sa prepare foietajul
  • sa prepare umpluturile
  • sa raspunda de calitatea produselor realizate;
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Lucrator comercial patiserie

Câmpulung
expirat: 02.04.2021
  • Răspunde de asigurarea volumului de marfă corespunzător, în rafturi
  • Răspunde de valabilitatea produselor expuse
  • Răspunde de raportarea pierderilor de orice fel (rebuturi, furturi)
  • Răspunde de condițiile de igienă a mărfii
  • Răspunde de informarea clienților
  • Răspunde de rezolvarea problemelor și de satisfacerea cerințelor clientului
  • Informează superiorii cu privire la vânzări
  • Identifică acele produse care nu se vând și raportează Managerului  pentru măsuri adecvate
  • Respectă instrucțiunile verbale și scrise date de superiori

Adăugați experiența dvs. în cadrul GABRIELLE BAKERY S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.