1. Angajator

ALBINA RESTAURANTE S.R.L.

Municipiul Suceava, Str. ZORILOR, Nr. 6 C

DIRECTOR RESTAURANT FRYDAY TARGU MURES !!!

Târgu Mureș,
expirat: 09.02.2023
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
860 - 950 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Specialist achizitii

Suceava,
expirat: 01.12.2022
800 - 1500 € net / luna
Anunțuri Arhivate

DIRECTOR RESTAURANT FRYDAY ARAD !!!

Iași,
825 - 1600 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Director de restaurant

Suceava
expirat: 21.07.2022
800 - 1000 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Specialist in recrutari si resurse umane

Strada Cernăuți, Suceava,
expirat: 18.01.2022
Atribuțiile:
  • te vei implica in dezvoltarea surselor de recrutare si selectie adaptate nevoilor companiei;
  • vei concepe si comunica anunturile de recrutare pentru zonele targetate;
  • vei cauta candidatii potriviti si vei gestiona toate etapele procesului de recrutare si selectie;
  • vei participa la actiuni privind atragerea candidatilor si de promovare a imaginii noastre de angajator, in colaborare cu alte departamente din cadrul companiei;
  • vei acorda suport colegilor din diferite zone de activitate care sunt implicati activ in procesul de selectie;
  • vei actualiza bazele de date ale aplicatiilor primite in scopul administrarii de personal
  • vei contribui activ la desfasurarea procesului de evaluare a potentialului si performantei angajatilor;
  • vei fi parte activa in derularea proiectelor de HR inclusiv deplasari periodice pentru recrutari in vederea deschiderii restaurantelor.
Afișați mai multe >>
500 - 1000 € net / luna

Suceava
expirat: 15.06.2021

Adăugați experiența dvs. în cadrul ALBINA RESTAURANTE S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.