1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. ALPHA STYLE COLOR S.R.L.

ALPHA STYLE COLOR S.R.L.

Municipiul Iaşi, B-dul NICOLAE IORGA, Nr. 57, PARTER, Bloc E4, Scara B, Apartament 1

Coafor - Coafeza

Iași
expirat: 19.04.2024
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Fără experiență, Entry (0-2 ani), Executive (>10 ani)
Atribuțiile:
  • Consultarea clienților pentru a înțelege nevoile și preferințele acestora
  • Efectuarea tunsorilor, vopsirii părului, tratamentelor de îngrijire și coafurilor conform cerințelor clienților
  • Consilierea clienților cu privire la îngrijirea părului și la produsele potrivite pentru acasă
  • Menținerea unui mediu de lucru curat și ordonat conform standardelor de igienă
  • Studierea tendințelor actuale în materie de coafură și îmbunătățirea continuă a abilităților
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Angajari salon infrumusetare

Iași
expirat: 03.04.2022
Fara experienta, Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adăugați experiența dvs. în cadrul ALPHA STYLE COLOR SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.