1. Angajator
  2. Sătuc
  3. SMART BUSINESS & TECHNOLOGIES SOLUTIONS S.R.L.

SMART BUSINESS & TECHNOLOGIES SOLUTIONS S.R.L.

Sat Sătuc, Comuna Berca, Str. RUBINULUI, Nr. 47

Asistent administrativ

Arad
expirat: 17.07.2023
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Coordonator tehnic statii de incarcare EV

Arad
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
Atribuțiile:
  • Coordonarea si gestionarea intregii echipe tehnice care se ocupa de mentenanta retelei de statii de incarcare a masinilor electrice
  • Asigurarea functionarii optime a retelei de statii de incarcare
  • Supravegherea si gestionarea echipelor de tehnicieni
  • Asigurarea respectarii standardelor de calitate si siguranta
  • Colaborarea cu departamentele interne pentru a asigura functionarea optima a retelei de statii de incarcare
  • Identificarea si rezolvarea problemelor tehnice
  • Asigurarea respectarii termenelor de realizare a lucrarilor si a bugetelor alocate

Arad
Anunțuri Arhivate

Tehnician suport tehnic

Arad
expirat: 04.11.2022
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani), Executive (>10 ani)
1000 - 1500 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Voluntari retea statii incarcare masini electrice

expirat: 14.10.2015
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adăugați experiența dvs. în cadrul SMART BUSINESS & TECHNOLOGIES SOLUTIONS SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.