1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. LENOX PROD S.R.L.

LENOX PROD S.R.L.

Bucureşti Sectorul 4, Str. DEALUL MARE, Nr. 31A

Director Productie

Frumușani,
expirat: 23.11.2017
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Atribuțiile:
  • Planificarea si organizarea procesului de productie in concordanta cu programul de productie, obiectivele specifice si indicatorii de performanta agreati;
  • Coordonarea activitatilor procesului de productie si asigurarea resurselor necesare realizarii programului stabilit;
  • Monitorizarea desfasurarii procesului tehnologic si interventia prompta cu actiuni corective pentru respectarea parametrilor de productie;
  • Verificarea respectarii standardelor de calitate a produselor fabricate si aplicarea solutiilor optime pentru incadrarea in parametri;
  • Identificarea si implementarea solutiilor pentru eficientizarea operatiilor aferente fluxului de fabricatie si cresterea productivitatii;
  • Urmarirea mentinerii in conditii optime de functionare a echipamentelor, utilajelor si instalatiilor din dotarea fabricii;
  • Gestionarea in conformitate cu programul de productie, a materiilor prime, materialelor, ambalajelor si a produselor finite;
  • Organizarea si coordonarea echipei de productie in corelatie cu programul de fabricatie si cu indicatorii de productivitate;
Anunțuri Arhivate

Reprezentant vanzari junior

Frumușani,
expirat: 31.05.2017
Entry (0-2 ani)
Anunțuri Arhivate

CUSATOR

96 Splaiul Unirii, București
expirat: 21.10.2011
Anunțuri Arhivate

Cusator

expirat: 22.02.2011

Adăugați experiența dvs. în cadrul LENOX PROD SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.